Láska a jiná trápení

3. kapitola

22. května 2009 v 13:10 | Mary-Ane
Další dny probíhaly skoro jeden jako druhý, každý den jsem se učila na zkoušky NKÚ buď s holkama nebo Martinem, občas jsem měla trenink.

2. Kapitola

20. května 2009 v 15:16 | Mary-Ane
Ráno jsem se vzbudila tím, že mi začalo svítit do obličeje. Koukla jsem se na hodinky a zjistila, že je šest ráno.

1.Kapitola

14. května 2009 v 22:10 | Mary-Ane
Seděla jsem v poslední lavici ve třídě, místo abych poslouchala výklad při hodině Péče o kouzelné tvory, četla jsem si nějakou knížku o dějinách Bradavic.

Úvod

14. května 2009 v 22:10 | Mary-Ane
Ahoj, jmenuju se Lili Potterová a chodím do 5. ročníku čar a kouzel v Bradavicích. Můj táta je znábý Harry Potter a máma Ginny Weaslyová. Mám dlouhé, rezavé vlasy a zelené oči. Někdo říká, že vypadám jako babička, ale jak jsem ji viděla na fotkách... No líbilo by se mi být jako ona. Mám otravné dvojče-bratra Jamese. Chodí stejně jako já do Nebelvíru a ve škole ho vážně nemůžu vystát, doma je celkem v pohodně ale když se svýma kamarádama Jacem Thomasem(Synem Deana Thomase a Levandule Brownové) a Blakem Greenem, je to s ním k nevydržení. Blake je bratr mojí nejlepší kamarádky Blanche, jejich rodiče jsou mudlové, takže je vážně sranda ukazovat Blanche taje kouzelnického světa. Moje další kamarádka se jmenuje Kate Weaslyová, naše skvělá prefektka, dcera Rona Weaslyho a Hermiony Grangerové. Většinu čas je snesitelníá, pokud ji schováte všechny knihy samozřejmě... Co bych ještě řekla, no, myslím že si uděláte obrázek sami. Doufám, že se vám budou líbit příběhy lásky a velkého trápení s ní...
 
 

Reklama